Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: tabulas kaimiņu tikšanās Lietuvā

Priena, 16:00 @ 18.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Lietuvas basketbola līgā Kaspara Bērziņa pārstāvētā “Siauliai” komanda viesosies pie Prienu “CBET”, kas līdzšinējās 29 spēlēs izcīnījusi 11 uzvaras, tādējādi atrodoties 6. vietā, kamēr Šauļu vienībai ir par spēli un uzvaru mazāk, līdz ar to arī ieņemot 7. vietu.

Antanas Sireika ir ļoti labi sagatavojis “Siauliai” komandu uz pavasari, jo tā izcīnījusi četras uzvaras pēc kārtas, kas ļāvis tabulā pakāpties par vairākām pozīcijām, turklāt izdevies pārspēt divas TOP4 komandas jeb “Lietkabelis” un “Juventus”.

“CBET” piedzīvojusi divus zaudējumus pēc kārtas, un neveiksmes gadījumā komanda noslīdētu jau uz 7. pozīciju. Nevarētu teikt, ka savā laukumā komanda spēlē labi, jo 15 spēlēs izcīnītas astoņas uzvaras.

Prognozēju, ka Šauļu komanda izcīnīs uzvaru ar vismaz diviem punktiem (handikaps -1,5).

Prognoze neprecīza: “CBET” uzvara 90:89

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Siauliai" handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.91
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73