40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Švjonteka pirmo vietu atzīmēs ar trešo titulu pēc kārtas

Maiami, 18:00 @ 02.04.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Sestdienas vakarā noskaidrosies Maiami WTA turnīra čempione. Par titulu cīnīsies Naomi Osaka un Iga Švjonteka. Japānas tenisa pārstāve Osaka pēc pagājušās sezonas izlaistā posma krietni nokrita WTA rangā un tagad atrodas tikai 77. vietā, kamēr Švjonteka vēl ir otrā, taču jau nākamajā nedēļā nokļūs pirmajā pozīcijā.

Sezonas sākums Osakai nebija pārliecinošs, jo “Australian Open” piedzīvots zaudējums otrajā kārtā. Divus mēnešus izlaižot, viņa atgriezās Indianvelsā, kur arī neveiksme otrajā spēlē. Sniegums Maiami krietni uzlabojās, jo sasniegts fināls, turklāt vienīgo setu viņa zaudēja pusfinālā pret Belindu Benčiču.

Jaunā ranga līdere Švjonteka spēlē lieliski. 16. februārī viņa zaudēja Aļonai Ostapenko, bet kopš tā laika poliete izcīnījusi 16 uzvaras pēc kārtas! Pirmās piecas uzvaras deva triumfu Dohas turnīrā, bet nākamās sešas ļāva uzvarēt Indianvelsā. Jau astoņas spēles pēc kārtas Švjonteka nav zaudējusi nevienu setu, bet tuvu tam viņa bija Maiami pusfinālā, kad otrais sets pret Džesiku Pegulu uzvarēts tikai ar 7:5.

Skaidrs ir tas, ka Švjonteka ir lieliskā formā, tiesa, par sevi varētu likt manīt arī nogurums, taču trešais tituls mazliet vairāk kā mēneša laikā noteikti ir lieliska motivācija, kas noteikti nogurumu aizdzīs prom. Prognozēju, ka spēlēs pārliecinoši un izcīnīs uzvaru ar vismaz trīs (-3) geimu handikapu.

Prognoze precīza: Švjontekas uzvara 6:4, 6:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Švjontekas -3 geimu handikaps
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.82
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19