40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Svitoļina pārbaudīs Kontas pretestību

Monreāla, 20:30 @ 11.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Monreālas WTA turnīra otrajā kārtā tikšanās paredzēta Lielbritānijas spēlētājai Johannai Kontai un Ukrainas pārstāvei Jeļinai Svitoļinai. Vienspēļu rangā Konta ieņem 41. vietu, savukārt Svitoļina ir viena no pašlaik labākajām tenisistēm pasaulē, jo atrodas 5. vietā.

Jūnija pirmajā pusē Konta aizvadīja turnīru Notingemā, kurā izcīnīja uzvaru, taču kopš tā laika nebija piedalījusies turnīros. Monreālas pirmajā kārtā tenisiste tika pie panākuma, tiesa, rezultāts bija 4:6, 5:2, kad pretiniece izstājās savainojuma dēļ, līdz ar to nav zināms, kā duelis būtu atrisinājies.

Svitoļina labi startēja Tokijas olimpiskajās spēlēs, jo izcīnīja bronzas medaļu. Pēdējo reizi Monreālā ukrainiete spēlēja 2018. gadā, kad izdevās sasniegt pusfinālu. Visās četrās iepriekšējās tikšanās reizēs pie panākuma izdevies tikt tieši Svitoļinai.

Konta nav spēlējusi ilgu laiku, līdz ar to nav vēl labā formā, kamēr Svitoļina par tenisa trūkumu pēdējā laikā nevar sūdzēties. Prognozēju, ka uzvaru izcīnīs Svitoļina, turklāt ar vismaz četru geimu pārsvaru (handikaps -3,5).

Prognoze neprecīza: Kontas uzvara 3:6, 6:3, 6:2

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Svitoļinas -3,5 geimu handikaps
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.72
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19