Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Šveice un Turcija dosies uz priekšu

Baku, 19:00 @ 20.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Klāt EURO 2020 apakšgrupu turnīra trešā, noslēdzošā kārta, kurā noskaidrosim vienības, kam izdevies iekļūt izslēgšanas spēlēs un tas, kurām turnīrs pūs noslēdzies jau pēc trīs mačiem. 19:00 savu spēli uzsāks Šveices un Turcijas vienības, kurā gaidām ļoti aizraujošu cīņu.

Turcija praktiski ir zaudējuši savas cerības uz iekļūšanu 1/8 finālā, vienīgais glābiņš būtu panākums ar lielu rezultāta starpību pret Šveici šodienas mačā un veiksmīgu apstākļu sakritība pārējās cīņās. Ar vārtu gūšanu izlasei gan šajā čempionātā nav veicies pārāk labi, ne reizi neatslēdzot pretinieku mūri šī finālturnīra laikā.

Līdzīga vajadzība ir arī Šveicei, kura guvusi vienus vārtus. Lai vienība saglabātu cerības un būtu starp labākajām trešo vietu ieguvējām ir nepieciešami precīzi sitieni un trīs punkti, jo jebkurš cits rezultāts nozīmēs automātisku neiekļūšanu izslēgšanas cīņās.

Visticamāk, abas vienības ar lieliem spēkiem dosies uz priekšu un skatītājus sagaida skaists un rezultatīvs futbols.

Turcija šajā mačā varētu arī pārsteigt, par cik iepriekšējie divi dueļi aizvadīti ļoti sliktā līmenī, bet pirms čempionāta visi no viņiem gaidīja labus rezultātus. Tomēr taktika, kas tika piekopta kvalifikācijas turnīrā vairs nepavisam nepalīdz šeit pret jau iespēlētiem sastāviem.

Prognoze: Komandas kopā gūs vairāk nekā trīs vārtus

Prognoze precīza: Šveices uzvara 3:1

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Vairāk nekā trīs gūti vārti (over 3)
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.25
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31