40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Šveice nodrošinās pirmo vietu B grupā

Rīga, 20:20 @ 21.05.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

Čehija – Šveice 2:4 (1:1, 0:2, 1:1) 

Šodien par pasaules čempionāta hokejā Rīgas apakšgrupas uzvarētāju var kļūt Šveice, kas līdz šim savākusi maksimālos 15 punktus. Pulksten 20:20 šveiciešiem pretī stāsies otrajā vietā esošā Čehijas izlase.

Šveice ar četriem NHL uzbrucējiem priekšgalā sestdien noturēja 3:2 uzvaru pret Kanādu, sagādājot pretiniekiem pirmo zaudējumu. Šveicieši piecos mačos ielaiduši tikai četras ripas, un dzelžainā spēles disciplīna viņus padara par vieniem no, ja ne pašiem galvenajiem favorītiem uz zeltu.

Tikmēr Čehija Latvijas galvaspilsētā sastapusies ar savainojumu likstām. Jau tagad skaidrs, ka turpinājumā vairs nepalīdzēs pirmās maiņas uzbrucēji Filips Hitils un Lukāšs Sedlāks, tāpēc bija jāsauc pēc papildspēkiem. Pēc Hitila izkrišanas čehi zaudēja Latvijai, bet, kad viņam pievienojās arī Sedlāks, čehi nonāca 0:2 iedzinējos pret Slovēniju. Pēdējā trešdaļā izdevās izglābties (6:2). Arī uzvara pret Norvēģiju nāca ar melnu muti (2:0).

Lai nodrošinātu pirmo vietu, Šveicei nepieciešami vismaz divi punkti jeb uzvara pagarinājumā vai bullīšos, taču prognozēju, ka izdosies ņemt virsroku jau pamatlaikā.

Prognozes rezultāts:Precīza
Šveice uzvarēs pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.96
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23