Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Suns” piebeigs “Lakers”

Losandželosa, 5:30 @ 04.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

NBA Rietumu konferences pirmās kārtas sesto spēli aizvadīs Fīniksas “Suns” un Losandželosas “Lakers”. Sērijā vadībā ar 3-2 atrodas “Suns”, kas nozīmē, ka komanda ir tikai vienas uzvaras attālumā no otrās kārtas, kā arī pavisam tuvu tam, lai gāztu čempioni.

Protams, ka pirms sērijas prognozēju “Lakers” uzvaru, jo šķita, ka pēc traumām spēlētāji atgūsies. Pagājušajā sezonā Ražans Rondo bija krietni efektīvāks un gudrāks spēlētājs nekā Deniss Šroders šosezon, arī Andrē Dramonds nav liels palīgs. Izskatās, ka Losandželosas basketbolisti nav saspēlējušies, var just, ka ilgi nav spēlējuši kopā un nav iegājuši formā.

Pretējā pusē ir “Suns”, kas visu sezonu rāda stabilu sniegumu ar Krisu Polu priekšgalā, kurš izmainīja komandu līdz nepazīšanai. Neticami, ka Fīniksa rāda tādu sniegumu izslēgšanas spēlēs un ir tuvu tam, lai izslēgtu “Lakers”.

Prognozēju, ka “Suns” nepieļaus septīto spēli un izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: “Suns” uzvara 113:100

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Suns" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.10
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31