40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Strasbourg” savā laukumā pārspēs “Angers”

Strasbūra, 22:00 @ 18.02.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ “Strasbourg” – “Angers” 2:1 (2:0)

Francijas futbola čempionāta 24. kārtā uzmanību piesaistīs Parīzes-Lilles un Tulūzas-Marseļas izkārtnes, taču, iespējams, svarīgākā nedēļas nogales spēle gaidāma sestdienas vakarā Strasbūrā starp izkrišanas zonā esošajām “Strasbourg” un “Angers”. Ja 17. vietas īpašniece Strasbūra no drošās zonas atpaliek tikai par punktu, tad pēdējā vietā esošo “Angers”, kas nav uzvarējusi 15 līgas spēlēs pēc kārtas jeb precīzi piecus mēnešus, no vēlamās 16. vietas šķir trīs uzvaras.

Kaut gan skats tabulā ir diezgan nepielūdzams, abu komandu sniegums nav bijis tik traks. Strasbūras xP jeb potenciālo punktu rādītājs ir 24,7 (14. vieta līgā), par gandrīz septiņiem punktiem apsteidzot reālos punktus, bet Anžē ir 22,6 punkti (19. vieta), reālos punktus apsteidzot par nepilniem 13 punktiem. Abu vienību sezonas dinamika gan bijusi pretēja. “Angers” sāka ar astoņiem punktiem astoņās spēlēs, taču pēc divu uzvaru gājiena sekoja katastrofāli 13 zaudējumi pēc kārtas. Ja daudzās spēlēs “Angers” pamatoti varēja cerēt kaut uz punktu, ja ne visiem trim, tad iepriekšējās sešās kārtās gan pretinieces xG ziņā bijušas labākas un piecās spēlēs – pietiekami nozīmīgi labākas. Savukārt “Strasbourg” pirmo uzvaru svinēja tikai devītajā kārtā – 9. oktobrī Anžē (3:2) – un iepriekšējā mēneša laikā tikusi pie vēl divām uzvarām (2:1 Lionā un 2:0 pār “Montpellier”).

Pie Strasbūras stūres sestdienas vakarā debitēs Frederiks Antoneti, un gan sastāva, gan neseno nedēļu snieguma, gan arī motivācijas (gada sākumā “Angers” kausa savstarpējā spēlē uzvarēja pendelēs) ziņā mājiniekiem būs neliela priekšroka.

Prognozes rezultāts:Precīza
"Strasbourg" savā laukumā pārspēs "Angers"
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.93
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90