40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Šteinberga & Co sāk pusfinālu

Stambula, 17:00 @ 03.04.2021
Prognozes rezultāts:Atgriezta

Likme atgriezta!

Turcijas sieviešu basketbola līgas pusfinālu uzsāks Anetes Šteinbergas pārstāvētā “Galatasaray” un “Nesibe Aydin”. Regulāro sezonu “Galatasaray” noslēdza 2. vietā ar 23 uzvarām un trim zaudējumiem, savukārt “Nesibe Aydin” kontā bija 19 uzvaras un septiņi zaudējumi.

Zināms, ka “Galatasaray” rindās ir vairāki COVID-19 gadījumi. Šodien atkārtoti tiks veikti testi, taču, visticamākais, vairākas basketbolistes nevarēs doties laukumā – vakar tika ziņots, ka piecas spēlētājas nevarēs palīdzēt.

“Nesibe Aydin” nav slikta komanda, par ko liecina trešā vieta regulārajā sezonā, turklāt pēdējā tikšanās reizē “Galatasaray” uzvarēja tikai ar divu punktu pārsvaru. Ņemot vērā COVID-19 uzliesmojumu Šteinbergas pārstāvētajā komandā, prognozēju, ka “Nesibe Aydin” nezaudēs ar vairāk kā 11 punktiem (handikaps +11,5).

Likme atgriezta: mačs tika pārcelts!

Prognozes rezultāts:Atgriezta
Prognoze: "Nesibe Aydin" handikaps +11,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.70
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63