40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Stambulas komanda beidzot atradusi savu spēli

Bījīkčekmedže, 20:00 @ 28.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Cīņa starp 13. un 14. pozīciju Turcijas līgā. Pie tam abām komandām ir vienāda uzvaru – zaudējumu bilance. Nenoliedzami Stambulas komandai katru sezonu ir lielas ambīcijas par cīņu par augstākajām lietām, tomēr sezonas izgāztais sākums vienībai nav ļāvis pacīnīties par kārotajiem mērķiem.

“Galatasaray” komanda kopumā ir labi nokomplektēta un spēlētāji uz sezonas otro pusi ir atraduši kopēju valodu. Uzvaras iepriekšējās spēlēs nav nākušas viegli, tomēr spēles saturs ir krietni uzlabojies. Pretī nāk “Buyukcekmece” komanda, kura uzvaras izcīna ļoti reti un kuras sastāvs nomināli ir krietni vājāks par “Galatasary”, tādēļ prognozēju “Galatasary”, kuri beidzot uzņēmuši formu, uzvarēs un izdarīs to vismaz ar trīs punktu pārsvaru.

Prognoze neprecīza: “Buyukcekmece” uzvara ar 105:101

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

 

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Galatasaray" -2,5 handikaps
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.85
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73