40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: spēle savā zonā būs īpaši nozīmīga

Lūleo, 20:00 @ 31.03.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Latvijas izlases hokejistu Rodrigo Ābola un Kristapa Zīles pārstāvētā “Orebro” pārvarējusi Zviedrijas čempionāta izslēgšanas spēļu pirmo kārtu un ceturtdaļfinālā spēkosies pret “Lulea”. Regulārajā sezonā uzvaras tika dalītas uz pusēm – pa divām katrai komandai. Vienā spēlē tika iemests vairāk par pieciem vārtiem, vienā – mazāk, bet divas noslēdzās ar rezultātu 3:2. Taču Zviedrijas “play-off” hokejs ir tendēts uz aizsardzību.

“Orebro” vienībā tikai Ābola, Robina Kovača un Līnusa Ēberja virknējums spēj regulāri izcelties uz vārtiem, tāpēc spēle savā zonā būs jo īpaši nozīmīga. Prognozēju ne pašu rezultatīvāko cīņu, “Orebro” un “Lulea” kopā gūstot mazāk par pieciem (5) vārtiem pamatlaikā.

Prognoze neprecīza: “Lulea” uzvara 5:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: mazāk par 5 vārtiem pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.82
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23