Vitorija, 21:30 @ 05.11.2021

Prognoze precīza!

ULEB Eirolīgas piektdienas vakarā izdarīšu kombinēto prognozi. Plkst. 21:30 Artūra Kuruca pārstāvētā “Baskonia” savā laukumā spēlēs pret Telavivas “Maccabi”. Savainojumi turpina vajāt “Baskonia”, jo komanda pilnā sastāvā praktiski nav aizvadījusi nevienu spēli.

Šajā sezonā “Maccabi” spēlē labi, kas tikko savā laukumā neatstāja nekādu cerību “Barcelona”. Pagaidām izskatās, ka Telaviva ir reāla pretendente uz izslēgšanas spēlēm, komandas kodolu veido Skotijs Vilbekins, Ante Zizičs un Deriks Viljamss. Prognozēju, ka “Maccabi” pārspēs “Baskonia” ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Minhenē uzvarētāju centīsies noskaidrot “Bayern” un Madrides “Real”. Protams, ka “Real” parasti ir viena no turnīra favorītēm, tās sastāvs vairākus gadus spēlē kopā, tomēr “Bayern” lēnām sāk iespēlēties, spēlētāji pamazām atgriežas no savainojumiem, turklāt savā laukumā spēlē labi, jo neviens mačs nav zaudēts ar vairāk kā astoņiem punktiem. Prognozēju, ka “Bayern” nezaudēs ar vairāk kā astoņiem punktiem (handikaps +8,5).

Ekspreša prognoze: “Maccabi” handikaps -2 (1,95) x “Bayern” handikaps +8,5 (1,47)

Prognoze precīza: “Maccabi” uzvara 87:69, “Real” uzvara 80:76

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognoze: "Maccabi" handikaps -2 x "Bayern" handikaps +8,5
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.87
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Eksperta statistika
Likmes
15
Precīzas
4
Zaudētas
11
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
100
Precīzas
44
Zaudētas
56
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT