Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Spānija nav tik laba, cik uzskata bukmeikeri

Seviļa, 22:00 @ 19.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Eiropas čempionāta E apakšgrupas vienīgajā mačā šovakar tiksies Spānijas un Polijas futbola izlases, kas savā starpā spēkosies 22:00. Mačs risināsies Seviļā, kas nelielu priekšroku dos laukuma saimniekiem.

Lai arī bukmeikeruprāt izteikti favorīti ir Spāņi, tomēr tas neatbilst patiesajam līmenim, ko vienība spēj parādīt savā spēlē. Izlase nespēj pārvērst radītos momentus vārtu guvumos, kas ir galvenais uzdevums futbolā, lai uzvarētu spēles. Vārti netika gūti ne tikai pret Zviedriju, bet arī pārbaudes spēlē pirms gaidāmā EČ duelī pret Portugāli.

Poļu galvenais ierocis, protams, ir Roberts Levandovskis. Neskatoties uz neveiksmi pret Slovākiju poļi rādīja ļoti skatāmu sniegumu, kas var dot iespēju noturēt vismaz neizšķirtu.

Prognoze: Mačs noslēgsies neizšķirti vai ar Polijas uzvaru.

Prognoze precīza: Spānija – Polija 1:1.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Mačs noslēgsies neizšķirti vai ar Polijas uzvaru
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients3.00
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31