Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: spāņi uzvarēs visai pārliecinoši

Kopenhāgena, 19:00 @ 28.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Horvāti pirms 1/8 fināla saņēmuši pamatīgu triecienu. Vīruss liedzis spēlē piedalīties Ivanam Perišičam, kurš grupu turnīra spēlēs bija Top 3 spēlētājs savā komandā. Perišičs guva svarīgus vārtus mačā pret čehiem un piedalījās skotu sakaušanā. Ar vai bez Perišiča kopējā aina par Horvātijas izlasi šajā turnīrā nav spīdoša. Komandai brīžiem pietrūkst banālas sapratnes uzbrukuma veidošanā. Banāla frāze – horvātiem šobrīd notiek paaudžu maiņa, un jau turnīra gaitā sastāvā parādās nākotnes futbolisti.

Savukārt spāņi ar savu iespaidīgo bumbas kontroli grupu turnīrā prata izcīnīt vienu uzvaru. Uzbrukumā biežāk pieviļ nekā palīdz Alvaro Morata, laukuma brīžiem trūkst līdera. Taču mačā pret Slovākiju (komanda, kas varbūt nav tas rādītājs) atgriezās Busketss, pamatā tika Aspilikveta un parādījās tas rūdījums, kas pietrūka pirmajās divās spēlēs. Uzskatu, ka spāņi varētu nodominēt un gana pārliecinoši aizsūtīt mājās horvātus.

Prognozēju, ka Spānijas izlase uzvarēs ar vismaz divu vārtu pārsvaru (handikaps -1).

Prognoze neprecīza: Spānijas uzvara 5:3 papildlaikā

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Spānijas handikaps -1
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.05
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84