Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Sonego un Fučovičs tiekas Francijā

Meca, 17:00 @ 20.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Mecas ATP turnīra, kas notiek iekštelpās, pirmajā kārtā tiksies Itālijas pārstāvis Lorenco Sonego, kurš rangā atrodas 24. vietā, un ungārs Mārtons Fučovičs, kurš pašlaik ir 41. labākais tenisists pasaulē. No četrām tikšanās reizēm trijās labāks bijis Fučovičs, taču pēdējā reizē uzvarēja Sonego.

Sezonas otrajā daļā Sonego nespēlē tik labi kā pirmajā, turklāt nav redzams, ka tuvākajā laikā kaut kas uzlabosies. Uz māla itālis jūtas vislabāk, kamēr pārējos segumos parādītais sniegums nav stabils. Kopš Tokijas olimpiskajām spēlēm viņš aizvadījis sešas vienspēles, pie panākuma tiekot tikai divreiz.

Arī Fučovičs savus līdzjutējus nav iepriecinājis ar labu tenisu. Neskatoties uz prognozēm, ASV turnīros viņš spēlēja slikti, nekur netiekot tālāk par otro kārtu. Iespējams, ka situācija mainīsies Vecajā kontinentā, turklāt iekštelpās viņš varētu spēlēt labi, jo uz “hard” šosezon viņam ir sešas uzvaras un tikai viena neveiksme.

Sonego vairāk patīk spēlēt uz lēniem segumiem, bet Fučovičs labāk jūtas uz “hard”, tāpēc prognozēju, ka Ungārijas tenisists izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: Sonego uzvara 6:3, 6:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Fučoviča uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.70
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19