40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Somijas un Kazahstānas duelis

Helsinki, 16:00 @ 04.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra ietvaros spēle starp Somijas un Kazahstānas izlasēm. Somi aizvadījuši divas spēles un tikuši pie diviem neizšķirtiem, un arī kazahu kontā ir divi punkti, taču aizvadītas trīs spēles. Nedēļas vidū Somija cīnījās 0:0 ar Velsu, bet Kazahstānai 2:2 pret Ukrainu.

Šis mačs ļoti svarīgs ir somiem, jo otrajā vietā esošā Ukraina ir priekšā tikai par diviem punktiem, taču Somijai ir divu spēļu rezerve, līdz ar to uzvaras gadījumā somi var iekļūt labāko divniekā. Salīdzinot Somijas un Kazahstānas sastāvus, somiem tas ir krietni vien labāks.

Prognozēju, ka somi maču sāks ļoti motivēti, kazahiem bija grūts ceļojums uz Somiju, tāpēc mājinieki uzvarēs pirmo puslaiku tieši ar vienu vārtu pārsvaru.

Prognoze neprecīza: 0:0 pēc pirmā puslaika

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

 

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Somija uzvar 1. puslaiku ar tieši 1 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients3.00
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63