SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Saņemt

Prognoze: Somija turpinās titula aizstāvēšanu

Rīga, 20:15 @ 03.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Grupu turnīru Somija aizvadīja jaudīgi, ieņemot otro vietu. Vienīgais zaudējums tika piedzīvots pēcspēles metienu sērijā pret Kazahstānu, pārējās sešās spēlēs somi uzvarēja. Tiesa, pret Kanādu un Latviju neizdevās izvairīties no zaudētiem punktiem par neizšķirtu pamatlaikā, tomēr Somija allaž spēlēja stabili un pragmatiski, izdarot tieši tik daudz, cik bija nepieciešams uzvarai.

Čehija uz pasaules čempionātu brauca kā viena no favorītēm. Ambīcijas gan tika piebremzētas jau pirmajās divās spēlēs. Neveiksmi pret Krieviju varētu saukt par apstākļu sakritību, jo izšķirošie vārti tika ielaisti 19 sekundes pirms sirēnas, taču pret Šveici izredžu bija maz. Vēlāk bija piecas uzvaras, bet pret Baltkrieviju un Dāniju nācās pamocīties, jo ar 60 minūtēm uzvarai nepietika.

Pēdējā spēlē čehi sagrāva Slovākiju ar 7:3, bet pret somiem tā nesanāks – pretinieks spēlēs cieši un agresīvi. Ar šādu stilu čehiem radīsies problēmas un diez vai komanda tās spēs atrisināt. Prognozēju, kā tālāk tiks Somija, tādējādi turpinot 2019. gadā iegūtā titula aizstāvēšanu.

Prognoze precīza: Somijas uzvara 1:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Somijas uzvara, ieskaitot papildlaiku un pēcspēles metienus
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients1.95
Prognozi piedāvā
Konstantīns Fjodorovs, eksperts, likme.tv
Konstantīns FjodorovsSportazinas.com hokeja apskatnieks
Bērnības gados Konstantīns apmeklēja hokeja mačus Liepājā un nemaz nedomāja, ka kādreiz par šo spēli arī rakstīs. Dzīve iegrozījusies tā, ka tagad viņš ir hokeja apskatnieks portālā Sportazinas.com. No Konstantīna varat sagaidīt prognozes par KHL, NHL, Latvijas Virslīgu un, protams, arī izlašu spēlēm. Vēju pilsētas patriots, kurš pirms pandēmijas bija biežs viesis Liepājas sporta komandu spēlēs. Kā neacīmredzams bonuss ir viņa plašas zināšanas par Ukrainas hokeju.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes7
Precīzas3
Zaudētas4
Atgrieztas0
Peļņa:+0,71

Mēs izvēlamies

  • Cashback līdz 100 EUR
  • Saņem līdz 120€ bezriska likmēs!
  • 75€ bonusa likme
  • 3 x 100% bezriska likmes
  • Saņem €50 vērtas likmes!
  • Sporta iepazīšanās piedāvājums 100% naudas atgriešana līdz pat 40 €
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT
SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu