40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Somija ir sabalansēta komanda

Helsinki, 14:20 @ 28.05.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pasaules čempionātā klāt izšķirošie notikumi – šodien tiks noskaidrotas abas finālistes. Dienas pirmajā spēlē pulksten 14:20 turnīra saimniece Somija uzņems Amerikas Savienotās Valstis, ko apakšgrupas mačā pārspēja ar 4:1.

Arī par pusfināla favorītiem uzskatāmi somi, tiesa, ceturtdaļfināls pret Slovākiju pierādīja, ka laukuma saimnieki ir ievainojami. Viņi ātri nonāca divu vārtu deficīta bedrē, bet milža Marko Antilas centība palīdzēja izrāpties no problēmām un soļot tālāk (4:2). Senā patiesība – Antila nemet daudz, bet iemet vienmēr, kad tas nepieciešams visvairāk.

Amerikāņi ceturtdaļfinālā atstāja sausā Šveici (3:0), kas savā grupā bija uzvarējusi visos septiņos mačos. Vienlaikus – nedrīkst aizmirst par problēmām aizsardzībā, jo savainojumu dēļ amerikāņi palikuši ar tikai pieciem aizsargiem, tāpēc retās situācijās nākas izlīdzēties ar kādu no uzbrucējiem. Pret tik sabalansētu komandu kā Somija tas var radīt problēmas.

Prognozēju, ka pasaules čempionāta finālā trešo reizi pēc kārtas spēlēs Somijas izlase, kas savu pusfinālu uzvarēs ar vismaz divu vārtu pārsvaru.

Prognoze neprecīza: Somija uzvara 4:3

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Somijas handikaps -1,5 pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.42
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23