Prognoze: Somija ir sabalansēta komanda

Helsinki, 14:20 @ 28.05.2022

Prognoze neprecīza!

Pasaules čempionātā klāt izšķirošie notikumi – šodien tiks noskaidrotas abas finālistes. Dienas pirmajā spēlē pulksten 14:20 turnīra saimniece Somija uzņems Amerikas Savienotās Valstis, ko apakšgrupas mačā pārspēja ar 4:1.

Arī par pusfināla favorītiem uzskatāmi somi, tiesa, ceturtdaļfināls pret Slovākiju pierādīja, ka laukuma saimnieki ir ievainojami. Viņi ātri nonāca divu vārtu deficīta bedrē, bet milža Marko Antilas centība palīdzēja izrāpties no problēmām un soļot tālāk (4:2). Senā patiesība – Antila nemet daudz, bet iemet vienmēr, kad tas nepieciešams visvairāk.

Amerikāņi ceturtdaļfinālā atstāja sausā Šveici (3:0), kas savā grupā bija uzvarējusi visos septiņos mačos. Vienlaikus – nedrīkst aizmirst par problēmām aizsardzībā, jo savainojumu dēļ amerikāņi palikuši ar tikai pieciem aizsargiem, tāpēc retās situācijās nākas izlīdzēties ar kādu no uzbrucējiem. Pret tik sabalansētu komandu kā Somija tas var radīt problēmas.

Prognozēju, ka pasaules čempionāta finālā trešo reizi pēc kārtas spēlēs Somijas izlase, kas savu pusfinālu uzvarēs ar vismaz divu vārtu pārsvaru.

Prognoze neprecīza: Somija uzvara 4:3

Pievienojies Olybet un saņem bonusu!

200 EUR bonusa likme

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: Somijas handikaps -1,5 pamatlaikā
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
2.42
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Par ekspertu

Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.

Likmes
9
Precīzas
4
Zaudētas
5
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
109
Precīzas
44
Zaudētas
61
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT