40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Somija aizstāvēs titulu pret Kanādu

Rīga, 20:15 @ 06.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Hokeja svētki tuvojas finišam, un palikušas tikai četras komandas. Savā prognozē vairāk pievērsīšos lielajam finālam, kurā tiksies Somijas un Kanādas izlases.

Ja salīdzina komandu sekmes čempionātā, tad somi spēlējuši ļoti pārliecinoši, piedzīvojot neveiksmi tikai vienā spēlē, turklāt arī ne pamatlaikā. Kanādas čempionāta sākumu var dēvēt “pa taisno no kuģa uz balli”, taču tagad spēlēs finālā, bet izslēgšanas spēlēs iekļuva “pa durvju šķirbiņu”. Ceturtdaļfinālā kanādieši pieveica Krievijas pārstāvjus, bet pusfinālā tika galā ar kaimiņiem amerikāņiem.

Somija ir esošā pasaules čempione un piekopj konservatīvu Eiropas stila hokeju. Kura izlase būs pārāka? Somu stabilitāte mani ir pārliecinājusi, taču šajā čempionātā grūti kaut ko prognozēt.

Prognozēju, ka Somija izcīnīs uzvaru un būs mazāk par 5,5 vārtiem.

Prognoze neprecīza: Kanādas uzvara papildlaikā 3:2

PČ hokejā odziņa: izbaudi lielo finālu ar 50% atmaksu! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Somijas uzvara un mazāk par 5,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 3.30
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45