Sanktpēterburga, 20:00 @ 29.10.2021

Prognoze precīza!

ULEB Eirolīgā piektdienas vakarā aizritēs piecas spēles, bet izdarīšu prognozes par divām. Artūra Kuruca pārstāvētā “Baskonia” viesosies pie Sanktpēterburgas “Zenit”. Spānijas komanda pašlaik spēlē bez vairākiem līderiem, jo aizvien spēlētāji ir savainoti, un pirms divām dienām “Baskonia” zaudēja “Unics”, kas pēc komplektācijas ir vājāka nekā “Zenit”.

“Zenit” šonedēļ savā laukumā piekāpās Madrides “Real”, turklāt pēdējās četrās spēlēs ir tikai viens panākums, līdz ar to nav šaubu, ka komanda būs gatava reabilitēties un uzvarēt. Prognozēju, ka “Zenit” tiks pie panākuma ar vismaz trim punktiem (handikaps -3).

Citā duelī “Panathinaikos” tiksies ar ASVEL. Abas komandas šonedēļ ir uzvarējušas, jo grieķu klubs pārliecinoši tika galā ar čempioni “Anadolu Efes”, kamēr francūži spraigā mačā pārspēja Maskavas CSKA. ASVEL šosezon demonstrē labu basketbolu, izcīnījusi četras uzvaras, tāpēc prognozēju, ka komanda nezaudēs ar vairāk kā astoņiem punktiem (handikaps +8), kas šosezon nav arī noticis.

Ekspreša prognoze: “Zenit” handikaps -3 (1,45) x ASVEL handikaps +8 (1,52)

Prognoze precīza: “Zenit” uzvara 83:54, ASVEL uzvara 84:70

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Zenit" handikaps -3 x ASVEL handikaps +8
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.20
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Eksperta statistika
Likmes
15
Precīzas
4
Zaudētas
11
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
100
Precīzas
44
Zaudētas
56
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT