40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Slovēnija šokēs Kanādu

Manila, 15:30 @ 06.09.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Kanāda – Slovēnija 100:89

Noslēdzošie divi ceturtdaļfināli. Fokuss, protams, Latvija pret Vācija, bet mani intriģē duelis starp Kanādu un Slovēniju. Abas komandas vieno tas, ka tās aizvadīja ļoti neviennozīmīgas top 16 fāzes. Kanāda mača galotnē piekāpās Brazīlijai un spēles izskaņā, atspēlējoties no -12 pirms pēdējās ceturtdaļas, pieveica Spāniju, kas ļāva nodrošināt vietu ceturtdaļfinālā. Slovēnija toties, lai gan atradās vadībā pret Vāciju pēc pirmās ceturtdaļas ar +14, piedzīvoja zaudējumu ar 71:100.

Ko es domāju par šo spēli? Abas komandas pēc savas struktūras ir ļoti līdzīgas, proti, saspēles vadītāja pozīcijā pasaules basketbola spīdekļi, Kanādai Šejs Džildžess-Aleksandrs un Slovēnijai Luka Dončičs. Kanādietis Džildžess-Aleksandrs ir turnīra otrs efektīvākais spēlētājs ar 28.2 lietderības koeficientu un Dončičs trešais efektīvākais ar 27.8 lietderības koeficientu. Līdz ar to arī abām komandām spēles zīmējums ir līdzīgs. Apkārt šiem spēlētājiem ir basketbolisti ar labiem metieniem un arī centra pozīcījā ir līdzīgas spēles manieres basketbolisti, Kanādai Kellijs Oliniks un Slovēnijai Maiks Tobijs.

Vadoties no šīs informācijas, paredzu, ka spēle būs ļoti interesanta un līdzīga, lai gan bukmeikeri paredz pārliecinošu Kanādas uzvaru. Kāpēc Slovēnija? Viens no argumentiem, ka Slovēnijas priekšrocība ir FIBA noteikumi un pieredze FIBA turnīru izslēgšanas spēlēs. Otrs faktors ir Dončičs. Spēlētājs, kuram FIBA basketbolā ir uzvarētāja mentalitāte. Lai gan Kanāda ir favorīte, mana intuīcija saka, ka Slovēnija pārsteigs!

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Slovēnija izcīnīs uzvaru
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 4.00
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73