Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Skotija pret Čehiju

Glāzgova, 16:00 @ 14.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Skotijas un Čehijas izlases aizvadīs maču D grupas ietvaros. Interesanti, ka valstsvienības vienā grupā bija arī Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, abos mačos uzvarot skotiem, bet kopumā Skotija bijusi pārāka pēdējos trīs savstarpējos dueļos.

Skoti atgriežas uz lielās futbola skatuves pirmo reizi kopš 1998. gada pasaules kausa, bet pirmais Eiropas čempionāts kopš 1996. gada. Lai gan pēdējos mačus Skotija nav aizvadījusi pārliecinoši, komanda spēlēs savu skatītāju priekšā, kas ir neatsverams palīgs. Čehija ir vidusmēra līmeņa komanda, kas iepriekšējās četrās spēlēs pratusi uzvarēt vienreiz, turklāt tas bija pret Albāniju.

Visās trīs savstarpējās spēlēs Skotija uzvarēja ar vienu vārtu pārsvaru, tāpēc prognozēju, ka arī šoreiz skoti uzvarēs ar vienu vārtu pārsvaru (3 veidu handikaps, neizšķirts: Čehija +1).

Prognoze neprecīza: Čehijas uzvara 2:0

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Skotijas uzvara ar 1 vārtu pārsvaru (3 veidu handikaps, neizšķirts: Čehija +1)
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients4.00
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63