40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: šīgada mazais “Super Bowl”

Kanzassitija, 1:30 @ 24.01.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

NFL konferenču pusfinālu noslēdzošais mačs starp “Chiefs” un “Bills” varētu būt viens no šī gada mazajiem “Super Bowl”. Lai nu kā, gribētos ticēt, ka tieši šī pāra uzvarētāja dosies uz lielo finālu! Kaut arī mana ticība “Bills” komandai šogad ir bijusi gluži kā viņu sezona – sākumā šķiet, ka topošie čempioni, bet uz sezonas beigām vairāk komanda, kas tikai aizpildīs vietu “playoff”, nevaru noliegt, ka pēdējā spēlē pret “Patriots” Bufalo parādīja savu potenciālu un salādēja 47 punktus labai aizsardzībai.

Paliek daudz jautājumu – vai šī bija viena zvaigžņu spēle, vai tomēr komanda kļuvusi par kārtīgu “playoff” komandu, kura ierodas vajadzīgajā laikā, vajadzīgajā vietā? Vienu nevaram noliegt – “Bills” aizsardzība ir drauds jebkurai komandai, taču uzbrukums ir uz jautājuma zīmes – būs vai nebūs?

“Chiefs” komanda ir gluži pretējā nometnē – sezonu iesāka viduvēji, galvenokārt drausmīgas aizsardzības dēļ, taču sezonas vidū atrada visus trūkstošos argumentus un aizsardzība sāka spēlēt ļoti labā līmenī, līdz ar to gluži pelnīti izcīnīta otrā vieta konferencē. Runājot par “Chiefs”, nešauboties var teikt, ka uzbrukums būs ieradies uz spēli un gūs savus punktus. Šeit jautājums par aizsardzību – vai komanda būs maksimāli noskaņojusies?

Ticu, ka “Chiefs” pie vienādiem nosacījumiem uzvar šo spēli, galvenokārt progresējušās aizsardzības dēļ, kā arī šoreiz palīdzēs mājas spēļu priekšrocības! Bukmeikeri piedāvā lielisku koeficientu, tādēļ prognozēju “Chiefs” uzvaru ar vismaz 2 punktiem.

Prognoze precīza: “Chiefs” uzvara 42:36

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Chiefs" handikaps -2
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients 1.93
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54