40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Sevastova pret Pliškovu Dubaijā

Dubaija, AAE, 10:00 @ 09.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Ar uzvaru Dubaijas “WTA 1000” turnīra pirmajā kārtā, Sevastova (WTA 55) izrādīja pārākumu pār ASV tenisisti Peru Bernardu (WTA 65.). Spēle beidzās ar rezultātu 2:0 ( 6-0, 6-3).

Turnīru latviete turpinās, stājoties pretī WTA ranga 6. raketei – Karolīnai Pliškovai, kura vēl pirms kāda laika ieņēma WTA pirmo pozīciju. Abas tenisistes ir tikušās vairākas reizes. Divas reizes ir uzvarējusi Sevastova, vienu reizi – Pliškova.

Čehiete viennozīmīgi ir viena no labākajām tenisa spēlētājām pasaulē. Viņa spēlē izcili tikai tad, kad saņemās un nevienam nav zināms, kad tas notiks, jo sezonu Pliškova ir uzsākusi vāji. Bukmeikeri tic, ka tieši šajā turnīrā redzēsim viņas atgriešanos, tāpēc arī Pliškova ir izteikts spēles favorīts.

Sevastovas augstākais sniegums WTA rangā ir 11. pozīcija. Tāpat kā viņas otrās kārtas pretiniece, latvietes sezonas sākums ir ļoti nepārliecinošs. Vienīgais ierocis, ar ko Sevastova var stāties pretī Pliškovai, ir gūtā pieredze. Vai ar to pietiks, lai izrādītu pretestību visos mača setos?!

Prognozēju čehietes izteiktu dominanci pār WTA ranga 55. raketi. Vismaz vienā setā Pliškova neļaus Sevastovai uzvarēt kaut vienu geimu. Gadījumā ja notiks brīnums un  Sevastova uzvarēs vienu setu perfekti, tad likme ar augsto koeficientu tāpat uzvarēs.

Prognoze neprecīza: Pliškova uzvara ar 6:3, 6:7(5), 6:3

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Jebkurš sets pret nulli
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 6.60
Prognozi piedāvā
Tipsters, likme.tv
Tipsters
Pārsvarā piedāvāju likmes uz dažādiem handikapiem, kur redzu vērtību. Ja runājam par sporta veidiem, tad zināmu apstākļu dēļ basketbols un teniss ir mani favorīti, tomēr ik pa brīdim varat sagaidīt arī citus sporta veidus.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes2
Precīzas1
Zaudētas1
Atgrieztas0
Peļņa:-0,17