Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Sevastova un Kostjuka tiekas 3. reizi šogad

Londona, 15:00 @ 01.07.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Latvijas tenisa spēlētāja Anastasija Sevastova Vimbldonas turnīrā tiksies ar ukrainieti Martu Kostjuku. WTA rangā latviete atrodas 56. vietā, bet ukrainiete ieņem 70. pozīciju, turklāt nepilnu trīs mēnešu laikā tenisistes trešo reizi spēlēs savā starpā.

Sevastova vakar mazliet ilgāk kā stundā pieveica Kazahstānas pārstāvi Zarinu Dijasu ar 6:4, 6:1. Kostjuka guva uzvaru pār rangā krietni augstāk esošo Kikī Bertensu (6:3, 6:4), taču par pārsteigumu šo uzvaru nevar uzskatīt.

Pirms mazliet vairāk kā nedēļas Īstbornā Sevastova pieveica šodienas pretinieci ar 6:1, 6:7(6), 6:4, savukārt aprīļa pašās beigās Sevastova triumfēja Madridē ar 6:1, 7:5. Pagājušā gada septembrī, tiekoties pirmo reizi, Kostjuka uzvarēja ar 6:3, 7:6(5).

Latviete Vimbldonā ne reizi nav tikusi tālāk par otro kārtu, taču šī ir laba izdevība, lai slikto tradīciju pārtrauktu. Spēlējot tik bieži savā starpā īsā laika periodā, tenisistes jau zinās viena otras darbības, tāpēc šoreiz daudz ko vairāk izšķirs nosvērtība un mazāks kļūdu daudzums.

Ņemot vērā, ka Sevastova ir ar krietni lielāku pieredzi, prognozēju, ka latviete uzvarēs.

Prognoze precīza: Sevastovas uzvara 1:6, 6:3, 6:4

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Sevastovas uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.83
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19