40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Sevastova pret Ferro

Tokija, 5:00 @ 25.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Grūtāks pārbaudījums Tokijas tenisa turnīra 1. kārtā gaidāms Anatasijai Sevastovai. Latviete, kura rangā atrodas 53. vietā, spēlēs pret Francijas tenisa spēlētāju Fionu Ferro, kura pašlaik ir 64. labākā tenisiste pasaulē. Iepriekš spēlētājas savā starpā nav tikušās.

Lai gan rangā abas dāmas atrodas visai tuvu, spēles kvalitātes un stila ziņā neliela priekšrocība ir Sevastovai. Vimbldonā latviete tika līdz 3. kārtai, savukārt vienu turnīru iepriekš, kas risinājās Īstbornā, Sevastova zaudēja ceturtdaļfinālā.

Ferro vēl pagājušajā nedēļā spēlēja Lozanā, tiesa, tālāk par 3. kārtu neizdevās tikt. Pavisam slikti veicās Vimbldonā un Īstbornā, jo nevienā no turnīriem neizdevās pārvarēt pirmo sacensību kārtu.

Prognozēju, ka Sevastova izcīnīs uzvaru trīs setos.

Prognoze neprecīza: Ferro uzvara 2:6, 6:4, 6:2

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Sevastovas uzvara trīs setos
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 4.30
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63