5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: Sevastova pārspēs Breidiju

Parīze, 12:00 @ 01.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

2021. gada “French Open” kampaņu otrdienas vidū uzsāks Anastasija Sevastova, kuru izloze savedusi kopā ar amerikānieti Dženiferu Breidiju. WTA rangā Sevastova ieņem 48. vietu, kamēr Breidijai 14. vieta.

Breidija “Australian Open” iekļuva finālā, taču māls nav viņas labākais segums. “French Open” amerikāniete spēlējusi četras reizes, taču nevienā nav tikusi tālāk par otro kārtu, turklāt divreiz zaudēts jau pirmajā spēlē. Tāpat kopumā Breidija demonstrē nestabilu spēli, turklāt par sevi likuši manīt arī savainojumi.

Jā, Sevastova arī nav labākā māla tenisiste, taču fiziskā sagatavotība viņai šobrīd ir daudz labāka. Latvietei arī ir bijusi krietni lielāka spēļu prakse pēdējā mēneša laikā, un Madridē Sevastova sasniedza astotdaļfinālu.

Prognozēju, ka Sevastova izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: Breidijas uzvara 6:3, 6:3

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Sevastovas uzvara
KategorijaTeniss
Koeficients1.92
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT