40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Serie A” grandu duelis: Ronaldu ciemos pie “AC Milan”

Milana, 21:45 @ 06.01.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Duelis, kas liekus komentārus neprasa. Ilggadējais Itālijas flagmanis šosezon nav vadošajā pozīcijā, turpretī Milānas vienība rāda pārliecinošu sniegumu visas sezonas garumā. “Juventus” uzlabo savu spēles kvalitāti, kura joprojām pieklibo, turpretī “AC Milan” vēl nav piedzīvojuši zaudējumu savā laukumā šosezon, tādejādi atrodoties pirmajā vietā turnīra tabulā.

Ņemot vērā to, ka Milānas vienība ir lieliskā sportiskajā formā un, lai gan “Juventus” šosezon pieklibo uzbrukums, ir gaidāma rezultatīva spēle. Uzskatu, ka lielākais Turīnas trumpis būs Krištianu Ronaldu, kurš sevi allaž apliecinājis gūstot vārtus tieši svarīgajās spēlēs. Šajā mačā viņam un komandas biedriem būs liela motivācija, jo būs ievērojami iespējams samazināt punktu atstatumu starp komandām turnīra tabulā.

Manuprāt, cīņa būs rezultatīva, taču “AC Milan” nezaudēs šo spēli. Mana prognoze : “AC Milan” uzvara, vai neizšķirts + virs 2.5 vārtiem.

Prognoze neprecīza, “Juventus” uzvarēja 3:1.

Ekskluzīvs bonuss par katriem ”Juventus” gūtajiem vārtiem “Serie A” grandu duelī [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
"Serie A”. "AC Milan" - "Juventus": “AC Milan” uzvara, vai neizšķirts + virs 2.5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 3.17
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71