40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Serbija izšķirošajā mačā uzvarēs Šveici

Katara, 21:00 @ 02.12.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ Serbija – Šveice 2:3 (2:2)

Otrdienas vakarā ļoti politizētā cīņā vienu ceļazīmi uz astotdaļfinālu sadalīja ASV un Irāna (1:0), un līdzīgs stāsts gaidāms arī piektdienas vakarā, kad G grupā tiksies Šveice un Serbija. Abas izlases grupā tikās arī 2018. gadā Krievijā – toreiz serbi, kurus daudzi uzskatīja par visa turnīra tumšajiem zirdziņiem pirmajā kārtā ar 1:0 pārspēja Kostariku un pēc Aleksandara Mitroviča vārtiem jau piektajā minūtē panāca 1:0 pret Šveici, taču turpinājums izvērtās daudz sliktāks. Šveicē uzaugušie Kosovas albāņi Granits Džaka un Džerdans Šačiri katrs guva pa vārtiem, tos nosvinot ar albāņu divgalvainā ērgļa simbolu, un nokārtoja Šveices uzvaru ar 2:1. Pēdējā kārtā serbi nesarūpēja pārsteigumu pret Brazīliju un brauca mājās.

Līdzīgā situācijā Serbija ir arī tagad. Pēc sastāva ļoti meistarīga komanda, no kuras gaida daudz, bet Katarā ieradās ar traumām un vēl meklē savu labāko virknējumu un spēli. Serbi ar 0:2 pārliecinoši zaudēja Brazīlijai un otrajā spēlē uz līdzenas vietas izlaida divu vārtu pārsvaru pret Kamerūnu (3:3), līdz ar to pēdējā kārtā viņiem derēs tikai un vienīgi uzvara un vēl arī būs jācer, ka Kamerūna neuzveiks Brazīliju vai neizdarīs to pārliecinoši. Tikmēr Šveicei, kas Kamerūnu uzvarēja ar 1:0 un Brazīlijai zaudēja ar 0:1, visdrīzāk derēs arī neizšķirts – ja vien Kamerūna neuzvarēs Brazīliju.

Kvalifikācijā abas komandas savās grupās ieņēma pirmās vietas, savdabīgos apstākļos apsteidzot grandus – Serbija aizvadīja ļoti labu atlasi, taču neizšķirtā pret Portugāli (2:2) tiesneši nepamanīja portugāļu vārtu guvumu, savukārt Šveice neizšķirtus pret Itāliju (0:0, 1:1) nopelnīja ar divām neielaistām pendelēm. Abas aizvadīja arī samērā labu Nāciju līgu – Serbija uzvarēja B līgas apakšgrupā, bet Šveice, lai arī A līgā bija trešā, bija tuvu līderēm. Divas sabalansētas un spēcīgas otrā līmeņa izlases, tomēr nepamet sajūta, ka šis Šveices modelis ar šiem līderiem savu pīķi jau ir sasniedzis, kamēr Serbijai izsalkuma un motivācijas revanšēties par iepriekšējām neveiksmēm būs vairāk.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Serbija izšķirošajā mačā uzvarēs Šveici
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.65
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90