40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Šauļi aizies pa priekšu

Jonava, 18:00 @ 06.05.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Lietuvas basketbola čempionātā risinās izslēgšanas spēles, un piektdienas vakarā ceturtdaļfināla trešais mačs būs Jonavas “CBet” un “Siauliai” sērijā. Pēc pirmajām divām spēlēm rezultāts ir 1-1, maija pirmajā dienā minimālu panākumu mājās izcīnot “CBet”, bet divas dienas vēlāk “Siauliai” uzvarēja ar 22 punktiem.

Šajā sezonā vairākas reizes ir sanācis redzēt Šauļu komandu darbībā un varu teikt, ka tā ir sīksta un interesanti komplektēta komanda. “Siauliai” ir labs saspēles vadītājs, kamēr garajā galā ir zināmais “VEF Rīga” spēlētājs Nemanja Bezbradica, tāpat ir atlētiskais amerikānis Aizeja Armvūds, turklāt nevar aizmirst par meistarīgajiem lietuviešiem.

Lai gan spēle norisināsies izbraukumā, esmu pārliecināts, ka Šauļi uzvarēs, tāpēc prognozēju “Siauliai” uzvaru ar vismaz divu (-1,5) punktu pārsvaru.

Prognoze precīza: “Siauliai” uzvara 72:70

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Siauliai" handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.91
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73