Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Sakari un Mertensa spēlēs ilgi

Parīze, 15:15 @ 05.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Sieviešu “French Open” turnīra 1/16 finālā sestdienas pēcpusdienā tiksies Marija Sakari un Elīze Mertensa. Abas tenisistes ir vienas no labākajām pasaulē, jo grieķiete Sakari atrodas 18. vietā, kamēr beļģiete Mertensa ieņem trīs pozīcijas augstāk jeb 15. vietu.

Līdz šim turnīrā Sakari nav zaudējusi nevienu setu, kamēr Mertensai ieilga iepriekšējā cīņa. Abas tenisistes ļoti labi pazīst vienu otru, jo līdz šim karjeras laikā tikušās septiņas reizes, bet par vienu maču vairāk jeb četras uzvarējusi beļģiete.

Uz māla seguma šodienas pretinieces demonstrē līdzīgu sniegumu, kā arī abām kopīgs ir tas, ka šobrīd neatrodas labā fiziskajā formā. Tas viss liecina par to, ka spēle būs gara, tāpēc prognozēju, ka būs vairāk par 22,5 geimiem.

Prognoze precīza: Sakari uzvara 7:5, 6:7(2), 6:2

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: vairāk par 22,5 geimiem
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients2.20
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63