Bērnlija, 16:00 @ 28.11.2021

Likme atgriezta!

Anglijas Premjerlīgā svētdien uzvarētāju centīsies noskaidrot “Burnley” un Totenhemas “Hotspur”. Laukuma saimniece “Burnley” cīnās par vietas saglabāšanu, jo pašlaik ar deviņiem punktiem ir sarkanajā zonā, kamēr Totenhemai ir citi uzdevumi, jo ar 19 punktiem tā atrodas 7. vietā, taču labāko piecinieks ir turpat blakus.

Lai gan Konte vēl ilgu laiku nav “Tottenham” galvenais treneris, jau sāk iezīmēties viņa spēles stils, kas parādījās mačā pret Līdsas “United”, kurā izdevās atspēlēties.

“Burnley” pēdējos divos mačos cīnījusies neizšķirti, kamēr “Tottenham” pārspējusi Bērnliju pēdējās trīs tikšanās reizēs, kā arī no pēdējām sešām izbraukuma spēlēm bijusi pārāka četras reizes. Uzskatu, ka Totenhema apliecinās favorītes statusu arī šoreiz un tiks pie trim punktiem.

Likme atgriezta: mačs pārcelts

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Tottenham" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.05
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns
TV3 Sport futbola komentētājs
Par ekspertu

TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.

Eksperta statistika
Likmes
20
Precīzas
5
Zaudētas
14
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
142
Precīzas
56
Zaudētas
85
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT