40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: sāk iezīmēties Kontes stils

Bērnlija, 16:00 @ 28.11.2021
Prognozes rezultāts:Atgriezta

Likme atgriezta!

Anglijas Premjerlīgā svētdien uzvarētāju centīsies noskaidrot “Burnley” un Totenhemas “Hotspur”. Laukuma saimniece “Burnley” cīnās par vietas saglabāšanu, jo pašlaik ar deviņiem punktiem ir sarkanajā zonā, kamēr Totenhemai ir citi uzdevumi, jo ar 19 punktiem tā atrodas 7. vietā, taču labāko piecinieks ir turpat blakus.

Lai gan Konte vēl ilgu laiku nav “Tottenham” galvenais treneris, jau sāk iezīmēties viņa spēles stils, kas parādījās mačā pret Līdsas “United”, kurā izdevās atspēlēties.

“Burnley” pēdējos divos mačos cīnījusies neizšķirti, kamēr “Tottenham” pārspējusi Bērnliju pēdējās trīs tikšanās reizēs, kā arī no pēdējām sešām izbraukuma spēlēm bijusi pārāka četras reizes. Uzskatu, ka Totenhema apliecinās favorītes statusu arī šoreiz un tiks pie trim punktiem.

Likme atgriezta: mačs pārcelts

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Atgriezta
Prognoze: "Tottenham" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.05
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71