5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: Rūsuvori un Ivaška tiks tālāk

Ņujorka, 22:30 @ 30.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

“US Open” turnīrā pirmdienas vakarā pirmās kārtas cīņu uzsāks polis Kamils Majčrzaks un soms Emils Rūsuvori. Ziemeļnieks Rūsuvori aizvada labu sezonu, kurš iepriekšējā turnīrā Vinstonsteilemā sasniedza pusfinālu. Majčrzaks arī nespēlē slikti, un “US Open” viņš iekļuva caur kvalifikāciju.

Līdz šim spēlētāji savā starpā nav tikušies. Par favorītu pirmdienas vakarā uzskatu Rūsuvori, kurš sekmīgāku sniegumu demonstrējis tieši ATP līmenī, tādējādi viņš pirmo kārtu pārvarēs, uzvarot ar 3-1.

Tāpat prognozē iekļauju spēli starp amerikāni Teniju Sandgrenu un baltkrievu Iļju Ivašku. Sandrgrens neaizvada labu sezonu, taču viņš izcēlies ar labiem rezultātiem tieši uz “hard” seguma, ko apliecinājis “Australian Open”, divreiz sasniedzot ceturtdaļfinālu, kamēr “US Open” labākais rezultāts bijis trešā kārta.

Ivaška aizvada karjeras labāko sezonu un aizvadītajā nedēļas nogalē triumfēja turnīrā Vinstonsteilemā. Ar pozitīvām emocijām viņš ieradies Ņujorkā, un šeit viņš, manuprāt, arī var tikt tālāk. Prognozēju, ka Sandgrens, pateicoties mājas sienām, vienu setu uzvarēs, taču kopumā ar 3-1 triumfēs Ivaška.

Kombinētā prognoze: Rūsuvori uzvara 3-1 (3,60) x Ivaškas uzvara 3-1 (3,10).

Prognoze neprecīza: Ivaškas uzvara 3-0

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, koeficienti var mainīties.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Rūsuvori un Ivaškas uzvaras 3-1
KategorijaTeniss
Koeficients11.38
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu