Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Rubļovs vai Tiafo?

Ņujorka, 3:15 @ 04.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

“US Open” vīriešu turnīra 1/16 finālā naktī uz sestdienu pēc Latvijas laika cīnīsies Krievijas pārstāvis Andrejs Rubļovs, kurš rangā ieņem 7. vietu, un amerikānis Frensiss Tiafo, kurš pašlaik ir 50. labākais spēlētājs pasaulē. Pirmo reizi tenisisti tiksies savā starpā.

Pirmajās divās kārtās Rubļovam nebija spēcīgi pretinieki, taču grūtības krievam bija tik un tā. Īpaši pret spāni Pedro Martinesu, kurš otrajā setā panāca taibreiku un uzvarēja, taču tas tikai saniknoja Rubļovu, kurš noslēdzošos divus setus uzvarēja ar 6:1, 6:1.

Interesanti, ka Tiafo ceļš līdz trešajai kārtai bija līdzīgs kā Rubļovam, tiesa, amerikānim problēmas sagādāja pirmā kārta, kurā nācās aizvadīt četru setu cīņu, kamēr otrajā kārtā panākums izcīnīts trīs setos.

Tiafo ir zemākas klases spēlētājs nekā Rubļovs. Krievijas tenisists izceļas ar labāku reakciju, kas noteikti izpaudīsies arī šajā duelī. Vieta rangā un pēdējo turnīru rezultāti, kas Rubļovam bijuši labāki, apliecina kvalitātes starpību, tāpēc prognozēju, ka krievs izcīnīs uzvaru ar vismaz piecu geimu pārsvaru (handikaps -5).

Prognoze neprecīza: Tiafo uzvara 4:6, 6:3, 7:6(6), 4:6, 6:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Rubļova handikaps -5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.83
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19