Roma, 22:00 @ 23.02.2021

Prognoze neprecīza!

Minhenes “Bayern” divas spēles pēc kļūšanas par Pasaules klubu kausa ieguvēju, nav izcīnījuši uzvaras Vācijas bundeslīgas mačos. Abos no tiem minhenieši jau pirmajā puslaikā nokļuva iedzinējos ar 0:2. Vienā no spēlēm tika panākts neizšķirts, bet Frankfurtē piedzīvota neveiksme. Ar ko izskaidrojumi šie zaudējumi? Vairāki spēlētāji izkrituši no sastāva traumu un Covid-19 dēļ. Piemēram, atslēgas spēlētājs Tomass Millers.

Romas “Lazio” komandai nav problēmu ar sastāvu. Vienības galvenais treneris Simone Indzagi izteicies, ka spēle pret “Bayern” parādīs, cik tālu savā attīstībā Romas vienība ir tikusi un uz ko ir spējīga. Uzskatu, ka vienā spēlē Roma varētu sagādāt lielas grūtības “Bayern” komandai un tam jānotiek mājas spēlē. Mana prognoze: “Lazio” šajā spēlē nezaudēs jeb 1X dubultiespēja.

Prognoze neprecīza: 4:1 “Bayern” uzvara

Uzlabots piedāvājums: 150 eiro naudas atmaksa sporta likmēm – saņem to šeit!

Turpini UEFA kausu sezonu ar likmi bez riska!

Prognoze: 1X
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
2.01
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks
TV3 Sport futbola komentētājs
Par ekspertu

Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
66
Precīzas
23
Zaudētas
41
Atgrieztas
2
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT