40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Roma” un Morinju nebūs viegli

Trabzona, 20:30 @ 19.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Par vietu UEFA Konferences līgā cīnīsies “Trabzonspor” un “Roma”. Itālijas komandas galvenais treneris ir Žuzē Morinju, un šis viņam būs pirmais oficiālais mačs pie kluba stūres. Uzskatu, ka viņa trenētajiem vīriem nebūs viegli, jo Itālijas A sērija vēl nav sākusies, tādējādi fiziskā forma nav tā labākā.

“Trabzonspor” savā laukumā vienmēr demonstrējusi labu futbolu, komanda spēlē uzbrukuma tipa futbolu un tai ir ļoti labi uzbrucēji. Starpsezonā klubs parakstīja līgumus ar Džervinjo un Mareku Hamšīku, kuri ir pieredzējuši un labi leģionāri.

Sagaidu šajā spēlē zināmu pārsteigumu un prognozēju, ka “Trabzonspor” nezaudēs maču. Turcijas čempionāts jau ir sācies, komanda uzņēmusi spēļu ritmu un arī fiziski spēlētāji ir gatavāki, tāpat nevar aizmirst to, ka mačs norisināsies Turcijā, kas “Roma” noteikti sagādās problēmas.

Prognoze neprecīza: “Roma” uzvara 2:1

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Trabzonspor" dubultiespēja (1X)
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.80
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63