Prognoze: “Roma” un Morinju nebūs viegli

Trabzona, 20:30 @ 19.08.2021

Prognoze neprecīza!

Par vietu UEFA Konferences līgā cīnīsies “Trabzonspor” un “Roma”. Itālijas komandas galvenais treneris ir Žuzē Morinju, un šis viņam būs pirmais oficiālais mačs pie kluba stūres. Uzskatu, ka viņa trenētajiem vīriem nebūs viegli, jo Itālijas A sērija vēl nav sākusies, tādējādi fiziskā forma nav tā labākā.

“Trabzonspor” savā laukumā vienmēr demonstrējusi labu futbolu, komanda spēlē uzbrukuma tipa futbolu un tai ir ļoti labi uzbrucēji. Starpsezonā klubs parakstīja līgumus ar Džervinjo un Mareku Hamšīku, kuri ir pieredzējuši un labi leģionāri.

Sagaidu šajā spēlē zināmu pārsteigumu un prognozēju, ka “Trabzonspor” nezaudēs maču. Turcijas čempionāts jau ir sācies, komanda uzņēmusi spēļu ritmu un arī fiziski spēlētāji ir gatavāki, tāpat nevar aizmirst to, ka mačs norisināsies Turcijā, kas “Roma” noteikti sagādās problēmas.

Prognoze neprecīza: “Roma” uzvara 2:1

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Prognoze: "Trabzonspor" dubultiespēja (1X)
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.80
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya
Eurosport komentētājs
Par ekspertu

Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols

Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
374
Precīzas
149
Zaudētas
218
Atgrieztas
7
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT