Prognoze: “Roma” jāsāk spēlēt labāk

Dženova, 21:45 @ 21.11.2021

Prognoze precīza!

Žuzē Morinju pie “Roma” stūres debitēja ar sešām uzvarām pēc kārtas, taču lieliskais sezonas sākums jau ir piemirsies. Līdz izlašu pauzei romieši septiņās spēlēs izcīnīja tikai vienu uzvaru, iepriekšējās septiņās izbraukuma spēlēs ir piedzīvojuši piecus zaudējumus un Itālijas A sērijā ar 19 punktiem 12 mačos noslīdējuši uz sesto pozīciju.

Arī svētdienas sāncenši gan atrodas sliktā posmā – “Genoa” divpadsmit spēlēs izcīnījusi tikai vienu uzvaru un veica treneru maiņu, amatā stājoties bijušajam Ukrainas izlases vadītājam Andrijam Ševčenko. Kaut arī “Genoa” sastāva kvalitāte un arī demonstrētais sniegums lāga neatbilda sezonas sākuma rezultātam, Ševčenko nebūs viegli izvairīties no desmitās neuzvarētās spēles pēc kārtas, jo jau tā plašajai lazaretei nupat pievienojušies arī Domeniko Krišito un Felipe Kaisedo, kuri treniņu priekšlaicīgi pameta muskuļu problēmu dēļ un kuru dalība līdz ar to ir zem jautājuma zīmes.

Prognozēju, ka “Roma” izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: “Roma” uzvara 2:0

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Roma" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.77
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda
Sportacentrs.com apskatnieks
Par ekspertu

Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.

Likmes
12
Precīzas
1
Zaudētas
11
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
232
Precīzas
104
Zaudētas
124
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT