Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Roma” jāsāk spēlēt labāk

Dženova, 21:45 @ 21.11.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Žuzē Morinju pie “Roma” stūres debitēja ar sešām uzvarām pēc kārtas, taču lieliskais sezonas sākums jau ir piemirsies. Līdz izlašu pauzei romieši septiņās spēlēs izcīnīja tikai vienu uzvaru, iepriekšējās septiņās izbraukuma spēlēs ir piedzīvojuši piecus zaudējumus un Itālijas A sērijā ar 19 punktiem 12 mačos noslīdējuši uz sesto pozīciju.

Arī svētdienas sāncenši gan atrodas sliktā posmā – “Genoa” divpadsmit spēlēs izcīnījusi tikai vienu uzvaru un veica treneru maiņu, amatā stājoties bijušajam Ukrainas izlases vadītājam Andrijam Ševčenko. Kaut arī “Genoa” sastāva kvalitāte un arī demonstrētais sniegums lāga neatbilda sezonas sākuma rezultātam, Ševčenko nebūs viegli izvairīties no desmitās neuzvarētās spēles pēc kārtas, jo jau tā plašajai lazaretei nupat pievienojušies arī Domeniko Krišito un Felipe Kaisedo, kuri treniņu priekšlaicīgi pameta muskuļu problēmu dēļ un kuru dalība līdz ar to ir zem jautājuma zīmes.

Prognozēju, ka “Roma” izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: “Roma” uzvara 2:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Roma" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.77
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90