40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Rodrigo Ābola “Orebro” uzsāk play-off cīņas

Leksanda, 16:00 @ 11.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Zviedrijā startē ceturtdaļfināli, un vienā no sērijām laukumā dosies arī Latvijas izlases hokejists – centra uzbrucējs Rodrigo Ābols regulārajā sezonā kļuva par “Orebro” labāko snaiperi, gūstot 20 vārtus, kas visā čempionātā ļāva ieņemt sesto vietu.

“Orebro” ceturtdaļfinālā spēkosies pret “Leksands”, un Zviedrijas hokeja apskatnieki prognozē, ka šī ir sērija ar vislielāko potenciālu aiziet līdz septiņām spēlēm. Regulārajā sezonā vienības šķīra septiņi punkti, bet savstarpējos mačos labāk klājās “Orebro” – Ābola komanda bija pārāka trijos no četriem dueļiem. Vienīgajā zaudējumā pēdējā periodā tika izlaista vadība.

“Leksands” saraustītā kalendāra dēļ pēdējo divu nedēļu laikā aizvadījusi tikai vienu maču. Arī “Orebro” sanākusi pauze, taču – mazāka. Pašai “Orebro” komandai regulārās sezonas pēdējā mačā bija iespēja “izvēlēties” pretinieku, jo uzvara dotu pretī “Skelleftea”. Treneri izdarīja izvēli par labu “Leksands”.

Savainojumu dēļ “Leksands” no ierindas izkrituši Kārters Kempers (otrais rezultatīvākais komandā) un Oto Pājanens (sestais rezultatīvākais). Un tā nav komanda, kas var lepoties ar dziļām rezervēm. Drīzāk panākumu atslēga bijusi līderu lieliskais sniegums. Mareks Hrivīks kļuva par Zviedrijas rezultatīvāko spēlētāju un MVP, cits slovāks Peters Cehlāriks pēc sekmīgās sezonas cer pārcelties uz vēl augstāku līmeni.

Prognoze precīza: “Orebro” uzvara 6:1

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Orebro" uzvara
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.85
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23