40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Riga” FC uzvarēs pamatlaikā

Gibraltārs, 19:00 @ 26.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Latvijas futbola komandām noslēgsies Eirokausu kvalifikācija – “Riga” FC ceturtdienas vakarā izbraukumā tiksies ar “Red Imps” pēdējā UEFA Konferences līgas kvalifikācijas kārtas spēlē. Intriga ir liela, jo pirmais mačs noslēdzās ar 1:1, taču interesanti, ka šī spēle netiks pārraidīta tiešraidē kādā no Gibraltāra televīzijām, kas var būt kā mudinājums visiem doties uz stadionu.

“Red Imps” šosezon savā laukumā spēlē ļoti labi, jo sagrauta Luksemburgas čempione ar 5:0, kā arī statistiski parādīts labs sniegums pret Slovākijas un Rumānijas čempionvienībām. Tajā pašā laikā “Riga” FC parādījusi, ka viesos spēlē labāk vai vienkārši gana labi, lai cerētu uz to, ka Latvijas komanda aklimatizēsies un spēs izcīnīt uzvaru.

Jā, rīdzinieku sastāvā būs divi iztrūkumi, jo nevarēs palīdzēt Černomordijs un Rugins, bet atpakaļ ir Nata. Būs pārkārtojumi, un, iespējams, tikai viens latvietis Armanda Pētersona izskatā varētu doties pamatsastāvā, toties pieejams būs jau krievu uzbrucējs Krapuhins, kurš varētu būt džokers otrajā puslaikā.

Ceru, ticu un prognozēju, ka “Riga” FC ar saviem sastāva resursiem izdosies izcīnīt uzvaru pamatlaikā.

Prognoze neprecīza: pamatlaiks 1:1

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Riga" FC uzvara pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.36
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84