Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: RFS pirmo spēli nezaudēs

Jūrmala, 19:00 @ 22.07.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pēc finansiālajām iespējām un sastāva komplektācijas favorīts divu spēļu summā būs Ungārijas klubs, tomēr Latvijas vicečempioni RFS nevajadzētu novērtēt par zemu, īpaši nosacītajā mājas spēlē Slokas stadionā. Iepriekšējā kārtā Fēru salu līderes KI vertikālais un intensīvais futbols gan sagādāja nopietnas problēmas, tomēr rīdzinieku sastāvs ir diezgan nobriedis un kaujas spējīgs – arī nelielā Eirokausu pieredze gan individuāli, gan atsevišķi varētu nebūt pārāk liels mīnuss, jo arī sāncenšiem, par spīti vairākiem ļoti skaļiem pierakstiem tādos klubos kā Romas “Lazio” un Atēnu “Panathinaikos”, starptautisku spēļu pieredze ir diezgan maza.

Ungārijas čempionāta jaunā sezona sāksies tikai jūlija un augusta mijā, līdz ar to “Puskas Akademia” vēl nav uzņēmusi oficiālu spēļu ritmu – pirmās kārtas mači pret Somijas “Inter” (1:1 viesos un 2:0 mājās) pagaidām ir vienīgi. Pārbaudes spēlēs gan bija diezgan optimismu raisoši rezultāti, kā piemēram, uzvaras pār Rumānijas “Cluj” (1:0) un Slovākijas “Spartak” (2:0). Ierēķinot vēl iepriekšējo sezonu, izbraukumā ungāri oficiālās spēlēs gan nav uzvarējuši jau četras reizes pēc kārtas, un izbraukuma spēļu bilance kopumā bijusi jūtami vājāka nekā mājas spēļu.

Iepriekšējā un šajā sezonā Eirokausu un Ungārijas līgas spēlēs “Puskas Akademia” pa 18 spēlēm ir aizvadījusi gan mājās, gan viesos, bet mājas bilance ir bijusi 12-2-4, kamēr izbraukuma: 7-3-8. RFS savā laukumā gan piedzīvojusi divus zaudējumus pēc kārtas – 1:2 Rīgā pret “Valmieru” un 2:3 Jūrmalā pret KI.

Prognozēju, ka RFS spēli nezaudēs (dubultiespēja 1X).

Prognoze precīza: RFS uzvara 3:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: RFS dubultiespēja (1X)
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.73
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90