Jūrmala, 19:00 @ 22.07.2021

Prognoze precīza!

Pēc finansiālajām iespējām un sastāva komplektācijas favorīts divu spēļu summā būs Ungārijas klubs, tomēr Latvijas vicečempioni RFS nevajadzētu novērtēt par zemu, īpaši nosacītajā mājas spēlē Slokas stadionā. Iepriekšējā kārtā Fēru salu līderes KI vertikālais un intensīvais futbols gan sagādāja nopietnas problēmas, tomēr rīdzinieku sastāvs ir diezgan nobriedis un kaujas spējīgs – arī nelielā Eirokausu pieredze gan individuāli, gan atsevišķi varētu nebūt pārāk liels mīnuss, jo arī sāncenšiem, par spīti vairākiem ļoti skaļiem pierakstiem tādos klubos kā Romas “Lazio” un Atēnu “Panathinaikos”, starptautisku spēļu pieredze ir diezgan maza.

Ungārijas čempionāta jaunā sezona sāksies tikai jūlija un augusta mijā, līdz ar to “Puskas Akademia” vēl nav uzņēmusi oficiālu spēļu ritmu – pirmās kārtas mači pret Somijas “Inter” (1:1 viesos un 2:0 mājās) pagaidām ir vienīgi. Pārbaudes spēlēs gan bija diezgan optimismu raisoši rezultāti, kā piemēram, uzvaras pār Rumānijas “Cluj” (1:0) un Slovākijas “Spartak” (2:0). Ierēķinot vēl iepriekšējo sezonu, izbraukumā ungāri oficiālās spēlēs gan nav uzvarējuši jau četras reizes pēc kārtas, un izbraukuma spēļu bilance kopumā bijusi jūtami vājāka nekā mājas spēļu.

Iepriekšējā un šajā sezonā Eirokausu un Ungārijas līgas spēlēs “Puskas Akademia” pa 18 spēlēm ir aizvadījusi gan mājās, gan viesos, bet mājas bilance ir bijusi 12-2-4, kamēr izbraukuma: 7-3-8. RFS savā laukumā gan piedzīvojusi divus zaudējumus pēc kārtas – 1:2 Rīgā pret “Valmieru” un 2:3 Jūrmalā pret KI.

Prognozēju, ka RFS spēli nezaudēs (dubultiespēja 1X).

Prognoze precīza: RFS uzvara 3:0

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

Prognoze: RFS dubultiespēja (1X)
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.73
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda
Sportacentrs.com apskatnieks
Par ekspertu

Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem, UEFA Čempionu līgu, kā arī gaidāmo EURO 2021. Netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.

Eksperta statistika
Likmes
7
Precīzas
2
Zaudētas
5
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
74
Precīzas
33
Zaudētas
41
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT