40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: RFS nebūs viegli

Jūrmala, 19:00 @ 22.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

UEFA Konferences līgas kvalifikācijas turnīra 2. kārtu uzsāks RFS un “Puskas Akademia” komandas. Pirmajā kārtā RFS mocījās pret “Klaksvik”, uzvaru divu spēļu summā nodrošinot vien papildlaikā, bet Ungārijas vienība apspēlēja Somijas komandu Turku “Inter”.

Pagājušajā sezonā Ungārijas čempionātā “Puskas Akademia” ieņēma otro vietu. Lai gan nacionālais čempionāts Ungārijā nav sācies, komanda izskatās gana draudīgs pretinieks RFS. Rīgas komanda aizvada labu Virslīgas sezonu, tiesa, kā jau minēts, pret “Klaksvik” viegli nebija.

Ar RFS kopā trenējas Deniss Rakels, taču pagaidām laukumā viņš nav devies. Šī dueļa kontekstā neloloju lielas cerības attiecībā uz RFS iekļūšanu nākamajā kārtā, jo “Puskas Akademia” izskatās draudīgi, ko apliecina pieredzējušais un labais sastāvs.

Prognozēju, ka ceturtdienas vakarā abas komandas gūs vārtus un “Puskas Akademia” nezaudēs.

Prognoze neprecīza: RFS uzvara 3:0

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: abas komandas gūs vārtus un "Puskas Akademia" nezaudēs
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.00
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84