40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: RFS motivācijas netrūks

Liepāja, 16:00 @ 23.04.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Latvijas futbola čempionāta augstākās līgas pirmais aplis tuvojas noslēgumam, un priekšpēdējās kārtas centrālajā duelī pašreizējā līdere “Liepāja” uzņems pašreizējo čempioni RFS. Rīdzinieki nedēļas vidū savā laukumā ar 1:3 kapitulēja vicečempionei “Valmierai” un pirmo apli noslēdz ar kārtīgu triecienciklu – četras dienas pēc izbraukuma uz Liepāju gaida lielais derbijs pret valsts bagātāko klubu “Riga”.

“Liepāja” septiņās kārtās ir izcīnījusi sešas uzvaras, ieskaitot mājās pār “Riga” (1:0), un ir vienīgā palikusī komanda, kurai joprojām nav neviena zaudējuma. Pieci vārti pret “Daugavpili” un “Mettu”, četri vārti pret tukumniekiem, un “Liepājas” sezonas sākums tiešām bijis ļoti labs – īpaši uz iepriekšējo sezonu fona. Tomēr pagaidām nepamet sajūta, ka arī “Liepāja” vēl lāga nav pārbaudīta un ka pirmās septiņas kārtas bijušas pārāk komplimentāras – ja iepriekšējās sezonās kurzemnieku sniegums un rezultāti atpalika no tā, kas tika gaidīts uz papīra, tad šajā pavasarī, šķiet, līdzšinējie graujošie rezultāti, šķiet, drusku pārspējuši to, kam būtu jābūt. “Liepāja” neapšaubāmi ir titula pretendente, bet viena no – nevis galvenā.

Pret vadošo piecinieku liepājnieki noturējuši minimālu uzvaru pār “Riga”, izmantojot kuriozus vārtus, pret stipro jaunpienācēju “Audu” zaudējusi vienīgos punktus (1:1), bet pret RFS un “Valmieru” vēl spēlēs – tādēļ arī “Liepājai” pašai apļa noslēgums būs liels pārbaudījums, kas varētu dot indikācijas, cik atbilstoši pārliecinošas bija pirmās septiņas kārtas. Un duelis pret RFS varētu būt visnotaļ interesants arī no trumpju viedokļa – “Liepājai” ir vismazāk “torņu” starp Virslīgas vadošajām komandām, turpretī RFS augumā raženu spēlētāju ir atliku likām, kas varētu kļūt par lielu pārbaudījumu “Liepājas” aizsardzības standartsituācijām un divcīņām laukumā vispār. Lai nu kā, motivācijas abām pusēm šajā spēlē netrūks – RFS jāreabilitējas par zaudējumu valmieriešiem un jāiedzen konkurentes (šobrīd RFS ir tikai ceturtā, no “Liepājas” atpaliekot par pieciem punktiem), bet “Liepājas” sastāvā ir pat trīs spēlētāji, kuri iepriekšējā gadā bija pretējā nometnē un ziemā izvēlējās Vēju pilsētu, – Roberts Savaļnieks, Leonels Strumija un Lukass Villela.

Prognoze precīza: RFS uzvara 3:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: RFS uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.75
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90