Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: RFS būs labāka

Jūrmala, 19:00 @ 08.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

RFS savā laukumā UEFA Konferenču līgas kvalifikācijas 1. kārtas ietvaros savā laukumā uzņems Fēru salas komandu “Klaksvikar”. Šajā sezonā RFS spēlē labi, Virslīgā atrodas pirmajā vietā un nedomāju, ka kāda komanda nopietni apdraudēs rīdzinieku izredzes uz titulu.

Praktiski visas svarīgās spēles Virslīgā RFS ir uzvarējusi, un komandai šosezon ir ļoti labi leģionāri. “Klaksvikar” ir valsts labākā komanda, aizvadītajās 15 Fēru salas čempionāta spēlēs izcīnījusi 13 uzvaras un divreiz sadalījusi punktus, taču iespaidīgākā lieta ir vārtu attiecīgi – 59 gūti un tikai četri ielaisti!

Lai gan vietējā čempionātā “Klaksvikar” spēlē pārliecinoši, uzskatu, ka RFS ir spēcīgāka komanda, tāpēc prognozēju, ka rīdzinieki uzvarēs ar vismaz divu vārtu pārsvaru (handikaps -1,5).

Prognoze neprecīza: “Klaksvikar” uzvara 3:2

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: RFS handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.85
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63