Stambula, 19:45 @ 04.05.2021

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirolīgā otrdienas vakarā izšķirošās ceturtdaļfināla spēles, un pirmajā duelī Stambulas “Anadolu Efes” uzņems Madrides “Real”. Pagaidām pie uzvarām tikušas komandas, kas spēlē savā laukumā.

Pirmajos divos mačos dominēja “Anadolu Efes”. Arī trešajā spēlē Turcijas komanda bija priekšā, tai spēle bija jāņem, taču “Real” neticami atspēlējās. Tas pats norisinājās arī nākamajā mačā un var teikt, ka Madride divas uzvaras izdzemdēja. Otrdienas vakarā visu izšķirs psiholoģija.

“Real” uzņēmusi krietni labāku tempu, tai ir emocionālais pārsvars, arī Madrides spēlētāji ir krietni pieredzējušāki. “Anadolu Efes” basketbolistiem būs krietni lielāks stresa līmenis, jo jau divas reizes vajadzēja noslēgt sēriju. Skatītāju tribīnēs nav, tāpēc lielu lomu nespēlē tas, kur mačs tiek aizvadīts, līdz ar to prognozēju, ka “Real” izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Anadolu Efes” uzvara 88:83

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

Prognoze: Madrides "Real" uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
4.05
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Par ekspertu

Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
51
Precīzas
15
Zaudētas
36
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT