40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Real” uzvarēs ar raksturu

Belgrada, 20:00 @ 21.05.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Sestdien norisināsies pēdējās divas ULEB Eirolīgas šīs sezonas spēles. Grūti prognozēt par to, kas darīsies bronzas mačā, jo abu komandu motivācija varētu nebūt pārāk liela, bet kaislības finālā netrūks – Madrides “Real” pret “Anadolu Efes”. Abām komandām bija ļoti sarežģīti pusfināli.

Ja “Real” atspēlēja 13 punktu deficītu un pārspēja galveno favorīti “Barcelona”, tad “Anadolu Efes” izsēja vadību pret “Olympiacos”, taču Vasiljes Miciča precīzais metiens pēdējā sekundē atnesa pērnās sezonas čempionei uzvaru.

Regulārajā sezonā abas komandas uzvarēja savā laukumā, bet, protams, finālā tas neko nenozīmēs. Abas vienības zina, kā jāspēlē uz lielās skatuves, tāpēc visu izšķirs sīkumi. Svaru kausus par labu nosvēršu Madridei, kas ir ar lielāku pieredzes bagāžu kopumā un noteikti sezonas beigu daļā piedzīvotās neveiksmes būs vēl vairāk norūdījušas.

Prognoze neprecīza: “Anadolu Efes” uzvara 58:57

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Real" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.87
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29