40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Real” sen nav bijusi tik ievainojama

Madride, 21:45 @ 10.03.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Ceturtdienas vakarā gaidāms interesants mačs ULEB Eirolīgā, jo Madrides “Real” savā laukumā tiksies ar Milānas “Olimpia”. Pašlaik komandas ieņem attiecīgi otro un trešo vietu turnīra tabulā, un pirmais duelis decembra vidū noslēdzās ar minimālu “Real” uzvaru.

“Real” atrodas pamatīgā sportiskajā bedrē, par ko liecina pēdējā laika rezultāti, jo aizvadītajās četrās spēlēs piedzīvotas četras neveiksmes. Trijos mačos Madride nav guvusi vairāk par 62 punktiem, turklāt pret Kauņas “Žalgiri” izdevās sakrāt tikai 47. “Real” spēlē tik slikti, ka karsta beņķa sēž galvenais treneris Pablo Laso.

“Olimpia” spēlē visai sekmīgi un pavisam nesen izcīnīja arī Itālijas kausu. Ar astoņām uzvarām un piecām neveiksmēm Milānai ir otra labākā izbraukuma bilance Eirolīgā. Šobrīd “Real” ir tik ievainojuma kā sen nav bijusi, tāpēc prognozēju, ka “Olimpia” šovakar izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Real” uzvara 92:88 pagarinājumā

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Olimpia" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.70
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73