Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Real” sāks ar uzvaru

Madride, 22:00 @ 27.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Madrides “Real” pirmajā UEFA Čempionu līgas pusfināla spēlē uzņems Londonas “Chelsea”. Karaliskais klubs kopumā spēlē labi, jo nav piedzīvojis nevienu zaudējumu pēdējās 17 spēlēs, šajā laikā 12 mačus noslēdzot kā uzvarētājai.

Komplektā ar labo sniegumu nāk arī laba aizsardzība, jo “Real” nav ielaidusi vārtus četrās spēlēs pēc kārtas, taču ar daudz gūtajiem vārtiem arī nav izcēlusies. Jā, ir bijuši trīs neizšķirti pēdējos četros mačos, taču svarīgajās Čempionu līgas grupu turnīra spēlēs, kā arī pret “Atalanta” un “Liverpool” Madride spēlēja ļoti labi, turklāt nevar aizmirst komandas lielo pieredzi šajā turnīrā, kas rezultējies 13 titulos.

Līdzīgi kā Madride, arī “Chelsea” demonstrē mazrezultatīvu spēli, pēdējos četros mačos komandai gūstot tikai divus vārtus. Problēmas ar vārtu gūšanu ir Timo Verneram, tāpat vairāki citi Londonas kluba spēlētāji nerāda labāko sniegumu, turklāt ceturtdaļfināla atbildes spēlē Londonas klubs zaudēja “Porto”. Manuprāt, abus mačus pret Portugāles komandu “Chelsea” aizvadīja slikti un ar veiksmes palīdzību tika tālāk.

Prognozēju, ka “Real” otrdienas vakarā spēlēs labi un izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: 1:1 (1:1)

Čempionu līgas pusfināls: “Real” un “Chelsea” pirmā savstarpējā tikšanās Eiropas klubu lielākajās sacensībās

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Real" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.40
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71