40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Real” jāturpina pozitīvā gultnē

Madride, 21:45 @ 17.03.2022
Prognozes rezultāts:Atgriezta

Likme atgriezta!

Vienā no trim ceturtdienas ULEB Eirolīgas spēlēm turnīra vicelīdere Madrides “Real” savā laukumā tiksies ar Lionas “Asvel”, kas ar deviņām uzvarām un 18 neveiksmēm atrodas tabulas lejasgalā. Sezonas pirmajā spēlē Madride triumfēja ar 13 punktu pārsvaru.

“Real” vēl nesen bija sportiskajā bedrē, jo tika piedzīvoti četri zaudējumi pēc kārtas, turklāt trīs mačos netika gūti vairāk par 62 punktiem, ieskaitot divus dueļus ar rezultativitāti ar 59 un 47 punktiem. Izskatās, ka no bedres izkāpts, jo izdevies izcīnīt uzvaras gan Eirolīgā, gan Spānijas čempionātā.

Neveiksmju sērijā iedzīvojusies “Asvel”, jo, ņemot vērā gan Eirolīgu, gan Francijas čempionātu, zaudēts četros mačos pēc kārtas. Interesanti, ka trīs neveiksmes piedzīvotas ar trim vai diviem punktiem.

Madridei ir labākā bilance savā laukumā Eirolīgā. Komanda sākusi spēlēt labi, un cīņa par uzvaru regulārajā sezonā turpinās, tāpēc “Real” nepieļaus nekādas vaļības. Prognozēju, ka Madride uzvarēs ar vismaz 12 punktiem (handikaps -12).

Likme atgriezta: “Real” uzvara 70:58

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Atgriezta
Prognoze: "Real" handikaps -12
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.85
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29