40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Real” būs dusmīga

Kauņa, 20:00 @ 24.02.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirolīgā ceturtdienas vakarā tiksies divu dažādu līmeņu komandas – Kauņas “Žalgiris”, kas turnīra tabulā atrodas pēdējā vietā, uzņems Madrides “Real”, kas pašlaik ar “Barcelona” dala pirmās divas pozīcijas. Pagājušā nedēļa tika veltīta valstu kausa izcīņām, un “Žalgiris” tika pie Karaļa Mindauga kausa, kamēr Madride pēc lieliskas pirmās ceturtdaļas pret Barselonu (19:5) nenoturēja pārsvaru un piedzīvoja zaudējumu.

“Žalgiris” pēdējā Eirolīgas mačā parādīja raksturu, atspēlējās no mīnusiem un viesos apspēlēja “Monaco”, tādējādi pārtraucot vairāku spēļu zaudējumu sēriju. Nesekmīgs periods turnīrā bijis Madridei, jo arī šeit piedzīvota neveiksme pret “Barcelona”, bet pirms tam viesos bezzobains sniegums pret “Fenerbahce”.

Noteikti, ka “Real” spēlētāji nav tajā labākajā noskaņojumā. Komandai ir lieliska iespēja reabilitēties un iegūt labas emocijas, tāpēc prognozēju, ka Madride uzvarēs ar vismaz astoņiem punktiem (handikaps -8).

Prognoze neprecīza: “Žalgiris” uzvara 68:47

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Real" handikaps -8
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.85
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29