Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Ravens” pret “Packers”

Baltimora, 23:25 @ 19.12.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Atgriežamies pie likmēm uz Grīnbeju. Uzskatu, ka Grīnbeja ir viena no spēcīgākajām komandām NFL šobrīd – tā ir prognozējama, kurai lielu kritumu grūti saskatīt, kaut arī ir piedzīvoti daži negaidīti zaudējumi.

“Packers” komandas uzbrukumā lielākais iztrūkums varētu būt Ārons Džounss – viens no labākajiem līgas “running back”, taču diezgan traumatisks un pašlaik viņš cīnās ar ceļgala savainojumu. Ja viņš būs ierindā, tad uzskatu, ka “Packers” uzbrukums ir savā spēcīgākajā sastāvā. Randels Kobs, iespējams, izlaidīs spēli, taču viņa iztrūkumu Grīnbeja noteikti spēs aizvietot.

“Ravens” komanda no sevis šogad spiež ārā maksimumu – jau sākot ar sezonas pirmo spēli, komanda ir viena no traumētākajām NFL, taču joprojām atrodas “playoff” sarakstā. Uz šo spēli zem jautājuma ir Lamara Džeksona dalība. “Quarterback” šogad ir patālu no savas MVP formas, taču, ja komanda uzvar sīvas spēles pret jebkuru pretinieku, tad tas noteikti apmierina fanus.

Pēdējās 3 spēles Grīnbeja ir pratusi iešaut pretiniekiem vismaz 34 punktus! Neredzu kādēļ šis rādītājs varētu samazināties pret traumēto “Ravens” sastāvu. Mana likme – Grīnbejas uzvara un kopējais punktu skaits spēlē virs 43,5.

Prognoze precīza: “Packers” uzvara 31:30

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Packers" uzvara un kopā vairāk par 43,5 punktiem
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients2.65
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54