40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Raptors” jāuzvar trešo reizi

Toronto, 2:30 @ 06.04.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Šajā nedēļā noslēgsies NBA regulārā sezona. Vietu sadalījums nevienā no konferencēm nav skaidrs, un arī gan Toronto “Raptors”, gan Atlantas “Hawks” vēl nezina, kurā pozīcijā atradīsies. Abām vienībām šis būs svarīgs mačs, jo Kanādas komanda var apsteigt Čikāgas “Bulls” un iegūt piekto vietu, kamēr Atlanta var būt gan septītā, gan desmitā.

Pēdējā mačā “Raptors” piekāpās Maiami “Heat” un pārtrauca piecu uzvarētu spēļu sēriju. Tāda sērija šobrīd ir “Hawks”, kas tikusi galā ar tādām komandām kā Bruklinas “Nets”, Klīvlendas “Cavaliers” un Goldensteitas “Warriors”, taču viesos neviens no šiem mačiem nebija.

Pirmajās divās tikšanās reizēs šosezon uzvaru svinēja “Raptors”, bet pēdējā mačā ar +27 uzvarēja “Hawks”. Interesanti, ka Toronto šosezon labāka bilance ir viesos nekā mājās, tomēr abos gadījumos tā ir pozitīva, kamēr Atlanta viesos spēlē krietni sliktāk. Neviena no komandām negrasās zaudēt, tomēr vairāk ieroču, manuprāt, ir “Raptors”, tāpēc prognozēju Toronto panākumu ar vismaz četriem (-4) punktiem.

Prognoze precīza: “Raptors” uzvara 118:108

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Raptors" handikaps -4
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.91
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29